A- A A+

Start Mszana - nowy sezon z nowymi trenerami

Z nową kadrą rozpoczyna ten sezon rozgrywek A-klasowy Start Mszana. Zespół z ulicy Sportowej w czterech pierwszych kolejkach zaliczył 3 porażki i jedną wygraną. W niedzielę mszanian czeka mecz w Ochojcu z miejscowym Płomieniem.

 


Za porozumieniem stron ze stanowiska szkoleniowca odszedł Marian Piechaczek. Na jego miejsce zarząd powołał duet trenerski Tatarczyk - Muszyński.


Ze składu odeszło kilku zawodników, m.in. bramkarz Adrian Henkel (został wypożyczony do Polonii Łaziska). Odeszli także: Artur Grabiec (Polonia Łaziska), Robert Stabla i Adrian Stankusz (Wicher Wilchwy) oraz Jonasz Pukowiec (Olza Godów).


Są za to nowe twarze: Marcin Piechaczek i Arkadiusz Rzepiszczak (z Płomienia Połomia), Paweł Godula (powrót z Wichra Wilchwy), Arkadiusz Kindalski (z Orła Jankowice). Nowym bramkarzem jest Wojciech Tworus (pozyskany z Wisły Strumień). Klub wzmocnili także wolni zawodnicy: Daniel Lipiński i Paweł Skaba. Treningi wznowili: Paweł Cieślik i Łukasz Turek, a z drużyny juniorów doszedł Sławomir Chorowski. Akces do gry zgłosili także: Krzysztof Wieszołek i Wojciech Sobala.


Kapitan zespołu, Rafał Nowak, jest dobrej myśli, wierzy, że da się zgrać drużynę, a za tym przyjdą dobre wyniki.


- Zmiany w drużynie seniorów nastąpiły bardzo późno, teraz skład jest już ustalony i trzeba się skupić na dobrym zgraniu. Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców do przychodzenia na mecze i kibicowania naszemu zespołowi - mówi prezes Startu Marek Haśko.
Najbliższy mecz u siebie mszanianie grają 6 września z Polonią Niewiadom (godz. 16:30). 13 września jadą do Rydułtów, a 20 września do Chwałowic. 27 września o godz. 16.00 podejmą u siebie Wicher Wilchwy.


Zarząd zaprasza także do przychodzenia na mecze i kibicowania rozgrywkom młodszych piłkarzy. W rozgrywkach juniorów młodszych zgłoszono 24 chłopców (rocznik 1998 i młodsi), a w młodzikach - 15 (2003 i młodsi). Juniorzy grają w Mszanie 7 września, o 11.30, młodzicy 6 września o godz. 10.00.


- Zapraszamy całe rodziny, by przyszły dopingować swoje dzieci - mówi Marek Haśko.

 

 

 

 

Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie