A- A A+

Otwarto oferty w sprawie rozbudowy urzędu na przedszkole

Od 2 693 700 złotych do 3 233 653 zł wynoszą oferty firm, które stanęły do przetargu na rozbudowę i adaptację budynku urzędu gminy na potrzeby przedszkola. Otwarcie ofert nastąpiło w piątek, 26 sierpnia. Oferty nadesłało sześć firm z: Wodzisławia Śląskiego, Warszowic, Rybnika, Marklowic i Żor.

 

 

- Podane koszty to kwoty brutto, obejmujące kompleksowo prace związane z rozbudową i adaptacją budynku, termomodernizacją całości oraz budową parkingów i zagospodarowaniem terenu wokół - mówi wójt Mirosław Szymanek. - Dzięki termomodernizacji obiektu w przyszłości ograniczymy koszty ogrzewania, a od razu zaoszczędzimy kilkaset tysięcy złotych, bo tę inwestycję będziemy mogli odliczyć od pożyczki, którą spłacamy w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska. Teraz już nie można mieć wątpliwości, że to znacznie tańsza opcja niż budowa od podstaw nowego przedszkola. Dla budżetu to dobra decyzja - podkreśla wójt.

 

Wybór najkorzystniejszej oferty nastąpi wkrótce po przejrzeniu i dokładnej analizie każdego punktu wszystkich kosztorysów. Inwestycja czyli powstanie czterooddziałowego przedszkola, termomodernizacja całego rozbudowanego obiektu i zagospodarowanie obejścia wraz z budową parkingów ma być gotowa do 31 lipca 2012 roku.

Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie