A- A A+
Projekty unijne

Moto Country po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni

135 motocyklistów z całego Śląska zjechało na Moto Country w Mszanie. Impreza odbyła się w sobotę, 25 maja, na terenie Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji. - Byli mieszkańcy Częstochowy, Rudy Sląskiej czy Gliwic. To była duża promocja naszej gminy - cieszy się Adam Brudny, współorganizator zlotu.

 

 

Motocykliści na lśniących maszynach, ubrani w skórzane kurtki, ozdobne spodnie i czarne kapelusze, zgromadzili się na parkingu za urzędem gminy, skąd efektownym korowodem przejechali na teren GOKiR. Tam odbył się festyn rodzinny, który mimo nie najlepszej pogody odwiedziło wielu mieszkańców.

 

Było co obejrzeć i czego posłuchać. Najpierw na scenie wystąpił zespół ACUSTIC, a po nim fantastyczne tricki pokazali artyści z grupy kaskaderskiej WESTERN CLUB BLACK & BROWN. Szczególnie na panach duże wrażenie zrobił taniec kowbojski, a następnie show z biczami w wykonaniu urodziwej Czeszki Petry. Wszystkim podobała się także żonglerka z koltami i popisy z lassem kowbojskim.

 

Miłośnikom muzyki country szczególnie przypadł do gustu występ znanych grup z tego gatunku: DETOURS występującego na największych festiwalach county w Polsce oraz znanych zespołów WHISKEY RIVER i STONEHENGE. - Myślę, że impreza mogła się podobać. Na pewno będziemy organizować podobną także w przyszłym roku. Chcemy, żeby Moto Country odbywało się cyklicznie - zapowiada Rafał Jabłoński, dyrektor GOKiR w Mszanie.

 

Galeria zdjęć TUTAJ

 

Video TUTAJ


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie