A- A A+

Program szkolenia z zakresu samoobrony Gminy Mszana na lata 2018-2022

Wójt Gminy Mszana- Szef Obrony Cywilnej Gminy zgodnie z „Program szkolenia ludności w zakresie powszechnej samoobrony Gminy Mszana na lata 2018-2022” uprzejmie przypomina i zaprasza do udziału w szkoleniu w zakresie powszechnej samoobrony w formie samokształcenia.


Szkolenie prowadzone jest w cyklu pięcioletnim i organizowane jest metodą e-learningową, dostępne pod adresem: www.mszana.ug.gov.pl/ w zakładce „Bezpieczeństwo i Obrona cywilna”. Następnie należy wejść na link „Ostrzeżenia o zagrożeniach/Obrona cywilna”, który przekieruje Państwa na stronię www.szkoleniaoc.mszana.ug.gov.pl. – strona dedykowana jest tematyce Obrony Cywilnej Gminy Mszana. Przedmiotowe szkolenie znajduje się w zakładce „Obrona cywilna”, pozycja „Organizacja szkolenia” – MATERIAŁY SZKOLENIOWE DO POBRANIA- Dokumenty szkolenia „Powszechna samoobrona ludności w cyklu pięcioletnim – 2018; 2019; 2020; 2021; 2022” - Rok 2018 – prezentacja 2018.

Na stronę poświęconą Obronie Cywilnej w Gminie Mszana można wejść bezpośrednio przez adres: www.szkoleniaoc.mszana.ug.gov.pl, kierując się ścieżką analogicznie do powyższych wskazówek (pomijając krok 1 i 2), bądź wejść TUTAJ.

Program szkolenia składa się z pięciu tematów tematycznych, które będą uzupełniane systematycznie w cyklu pięcioletnim. Ponadto przypomina się, że na wskazanej stronie można śledzić bieżące ostrzeżenia meteorologiczne (zakładka Ostrzeganie i alarmowanie) oraz Grafik całodobowych dyżurów Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego (zakładka gotowość alarmowa).

Poniżej przedstawiono ścieżkę dostępu do szkolenia w formie graficznej:


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie