A- A A+

Turniej tenisa stołowego o Puchar Dyrektora GOS

28 kwietnia odbędzie się I turniej w tenisie stołowym o Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu w Mszanie. Zapisy prowadzone są na krytej pływalni w Połomi ul. Szkolna 17a do dnia 26 kwietnia 2018 r. Zgłoszenia osobiście bądź telefonicznie: 32 476 00 12.

Uwaga! – z przyczyn organizacyjnych nie będzie możliwości zapisania się na turniej w dniu rozgrywek! W zależności od liczby zapisanych zawodników ustalone zostaną szczegółowe warunki gry. Planuje się przeprowadzenie rywalizacji w trzech kategoriach wiekowych, w podziale na kobiety i mężczyzn: do 12 lat, od 13 - 17 lat i powyżej 18 lat (wiek liczony według rocznika). Na turniej zawodnicy przynoszą własny sprzęt sportowy.

Ważna informacja! – osoby niepełnoletnie zobowiązane są do dostarczenia zgody rodziców/opiekunów prawnych organizatorowi turnieju (zgody do pobrania na krytej pływalni). Można to zrobić bezpośrednio na krytej pływalni, gdzie prowadzone są zapisy na turniej lub doręczyć zgodę nauczycielowi wychowania fizycznego w szkole, do której chodzi dziecko.

Zapraszamy do udziału w turnieju starszych i młodszych amatorów tenisa stołowego! Turniej będzie rozegrany w hali sportowej w SP w Mszanie 44-325 ul. Sportowa 3. Rozpoczęcie turnieju o godz. 8:30.


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie