A- A A+

Kolejna szansa na ubieganie się o dofinansowanie do wymiany urządzeń grzewczych

Wczoraj w Połomi odbyło się spotkanie w sprawie naboru wniosków na dofinansowanie do wymiany urządzeń grzewczych w ramach wspólnego projektu Związku Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego (w ramach działania 4.3.4 RPO WSL 2014-2020).

Wkrótce zostanie opublikowany regulamin z wytycznymi, w tym z wzorem wniosku, który mieszkańcy będą mogli wypełniać i składać przez miesiąc. Przy naborze nie będzie decydowała kolejność zgłoszeń, ale uzyskana punktacja.


Na spotkanie w Ośrodku Kultury w Połomi przyszło około 40 zainteresowanych osób. Technologie, na które będzie można uzyskać dofinansowanie obejmują: kotły na pelet z biomasy, kotły gazowe, będzie też możliwość połączenia tych technologii grzewczych z fotowoltaiką.

Mieszkańcy pytali, jakie warunki muszą spełnić, w jakiej wysokości będą dotacje i jaki będzie termin realizacji. Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdą się w regulaminie, który jest opracowywany przez 14 gmin z terenu Subregionu Zachodniego, biorących udział w projekcie.


Gotowy regulamin zostanie opublikowany na stronie internetowej Gminy Mszana: www.mszana.ug.gov.pl. Informacje będą się również pojawiały na stronie projektu: www.mszana.gminazenergia.pl


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie