A- A A+

Dożynki Gminne w tym roku odbędą się 1 września w Mszanie. Zapraszamy!

Wójt Gminy Mszana zaprasza na Dożynki Gminne, które w tym roku odbędą się 1 września w Mszanie. Rozpocznie je Msza św. w kościele św. Jerzego, o godz. 9.00. Gwiazdą wieczoru będzie zespół The Chance i Orkiestra Rozrywkowa Gminy Mszana.


Korowód dożynkowy będzie się formować od godz. 13.30 przy ul. Moszczeńskiej, by wyruszyć o godz. 14.45 i ulicami Moszczeńską, 1 Maja i Sportową dojechać pod scenę dożynkową na boisku sportowym w Mszanie.


Tutaj, o godz. 15.45 rozpocznie się część oficjalna Dożynek Gminnych (przekazanie chlebów i korony dożynkowej). Wystepy na scenie otworzy koncert zespołu JĘDRUSIE (godz. 16.00). O 17.15 zaśpiewają zespoły z gminy Mszana (ADAGIO, POŁOMIANKA, MSZANIANKA). Ok. godz. 18.00 nastąpi wręczenie wyróżnień zasłużonym rolnikom.


O 18.15 rozpocznie się koncert zespołu HARMONIC z Połomi, którego piosenka "Tralla la…" została wybrana Hitem roku 2018 Szlagierowej Listy telewizji TVS.


Na godz. 19.15 przewidziano rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą dekorację dożynkową, a kwadrans później rozpocznie się koncert zespołu THE CHANCE w towarzystwie Orkiestry Rozrywkowej Gminy Mszana pod dyrekcją Aleksandra Knury.

Dożynki Gminne tradycyjnie zakończy zabawa taneczna od godziny 21.00.


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie