A- A A+
Projekty unijne

Świetlica Środowiskowa w Połomi z dotacją na projekt "Rozwiń skrzydła"

Ośrodek Pomocy Społecznej w Mszanie - Świetlica Środowiskowa w Połomi otrzymała dotację ze środków budżetu województwa śląskiego w ramach konkursu pn.: „Wspieranie lokalnych systemów profilaktyki i rozwiązywania problemów uzależnień oraz przeciwdziałanie przemocy w rodzinie w województwie śląskim w 2020 roku”.


Sejmik Województwa Śląskiego uchwałą z dnia 22 czerwca 2020 r. przyznał Gminie Mszana dotację w wysokości 14 412,00 zł. na realizację zadania pod nazwą ROZWIŃ SKRZYDŁA.


Zadanie będzie wykonywane przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Mszanie, a realizacja działań nastąpi w Świetlicy Środowiskowej w Połomi.
Środki finansowe przeznaczone zostaną m.in. na: zakup materiałów do prowadzenia zajęć, organizację wycieczek, przeprowadzenie warsztatów „Zrób misia”, „Malowanie na wodzie” oraz kurs pierwszej pomocy, zakup żywności oraz wzmocnienie wychowanków i ich rodziców poprzez realizację zajęć z psychologiem i socjoterapeutą.


Dzięki realizacji projektu OPS – Świetlica Środowiskowa w Połomi rozszerzy swoją ofertę o dodatkowe zajęcia dla wychowanków świetlicy i ich rodzin z uwzględnieniem oddziaływań socjoterapeutycznych oraz z zakresu profilaktyki uzależnień i zachowań ryzykownych.


Projekt będzie realizowany od września do grudnia 2020 roku.

 


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie