A- A A+
Projekty unijne

Dzień Pracownika Socjalnego. Życzenia dla pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej

Dzień Pracownika Socjalnego, obchodzony 21 listopada, to zarazem święto Wszystkich Pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Mszanie.

Każdemu Podopiecznemu, Wnioskodawcy zawsze zostanie udzielone w tutejszym Ośrodku należyte wsparcie z poszanowaniem Jego godności.

Pracownicy socjalni tutejszego Ośrodka Pomocy Społecznej powołani są do niesienia pomocy drugiemu człowiekowi, zarówno biednemu, jak i bogatemu, znajdującemu się w trudnych sytuacjach życiowych. Nasi pracownicy to niezwykli ludzie, którzy poprzez swój profesjonalizm, uczciwość i wrażliwość na ludzkie problemy w sposób odpowiedzialny wykonują swoją misję.

Każdy pracownik naszego Ośrodka jest jego częścią, jest wyjątkowy. Są to: pracownicy socjalni, asystent rodziny, księgowe, inspektorzy, wychowawca świetlicy środowiskowej, psycholog, prawnik, informatyk i inni. To ludzie tworzący zespół, który poprzez zintegrowane działania pomaga kompleksowo drugiemu człowiekowi, bo człowiek jest najważniejszy.

W tym szczególnym dniu składam wszystkim pracownikom Ośrodka Pomocy Społecznej i osobom zaangażowanym w działalność społeczną podziękowania za Waszą pracę, dobroć, zrozumienie, empatię i wsparcie okazywane drugiemu człowiekowi.

Życzę Wam, abyście byli obsypywani dobrem, miłością za okazywane gesty bezinteresownej pomocy, a codzienna praca przynosiła Wam radość oraz przekonanie, że nasze wysiłki ułatwiają życie potrzebującym.

z wyrazami szacunku
Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Mszanie
Mirela Ledwoń


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie