A- A A+
Projekty unijne

W przyszłym tygodniu rusza remont ulicy Tuskera. Możliwe utrudnienia w ruchu

W czwartek, 17 grudnia br., planowane jest rozpoczęcie robót związanych z przebudową ul. Ks. Tuskera i Mickiewicza w Mszanie.

Pierwszy etap obejmuje roboty od skrzyżowania z ulicą 1 Maja do skrzyżowania z ulicą Mickiewicza (do wjazdu do salek parafialnych). W związku z powyższym wystąpią utrudnienia w ruchu.

 

Szczegółowe informacje w przedmiotowej sprawie udzielane są przez pracowników Referatu Planowania i Inwestycji pod. nr tel. 32 475 97 57 , 697 687 844.


Remont tej drogi będzie prowadzić wybrane w przetargu konsorcjum firm: Damian Ogrodowski, Firma Budowlana D-ART (lider konsorcjum) i Dominika Ogrodowska, Przedsiębiorstwo Usług Technicznych INFRAGO (partner konsorcjum).


W związku z zakresem prac, związanym m.in. z przebudową przepustu nad Mszanką, droga na pewien czas będzie musiała być całkowicie zamknięta. Zostaną wyznaczone objazdy.


W ramach zadania zostanie także przebudowane skrzyżowanie z drogą powiatową - ulicą 1 Maja oraz odcinek ul. Mickiewicza, łączący się z Tuskera.


Inwestycja potrwa do 30 września 2021 r. Koszt wyniesie 2.214.670,02 zł brutto. Na przebudowę ul. Tuskera Gmina otrzyma dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych w wysokości 50 proc. kosztów kwalifikowanych zadania.


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie