A- A A+
Projekty unijne

Nowe radiowozy dla policjantów, między innymi dzięki wsparciu Gminy Mszana

Nowe radiowozy trafiły do Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim, Posterunku Pollicji w Gołkowicach i Komisariatu Policji w Pszowie.

 

We wtorek w siedzibie Posterunku Policji w Golkowicach odbyło się spotkanie Komendanta Komisariatu Policji w Gorzycach z władzami gminy Godów. Podinsp. Tomasz Glenc wraz z kierownikiem Posterunku Policji w Gołkowicach podziękowali za dofinansowanie zakupu nowej Toyoty Corolla z napędem hybrydowym Panu Wójtowi Mariuszowi Adamczyk, wyrażając słowa uznania za okazaną pomoc. W oficjalnym przekazaniu nowego pojazdu oraz powierzeniu na stan Posterunku zakupionego przez gminę Alcotestu "Drager" udział wzięli Zastępca Wójta Tomasz Kasperuk oraz Przewodniczący Rady Gminy Godów Antoni Tomas. Jak podkreślił Komendant, okazana pomoc jest nie tylko wyrazem dobrze układającej się współpracy, ale też dbałości o bezpieczeństwo lokalnej społeczności. Nowa toyota będzie teraz służyć gołkowickim stróżom prawa w codziennej służbie. Gorzyccy policjanci mogli również liczyć na wsparcie samorządu z Gorzyc i Lubomii, które współfinansowały zakup nowego nieoznakowanego pojazdu Kia Ceed, który posłuży gorzyckim kryminalnym.

Hybrydowa toyota trafiła również do Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim. W Wodzisławiu nowy radiowóz trafi do Wydziału Prewencji, gdzie korzystać będzie z niego Rewir Dzielnicowych. Zakup ten był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Gminy Mszana.

Policjanci z Pszowa również, dzięki wsparciu Urzędu Miasta Pszów, będą mogli cieszyć się nowym funkcjonalnym hybrydowym pojazdem, który znacznie poprawi warunki służby i bezpieczeństwo społeczności lokalnej.

Samorządowcom serdecznie dziękujemy, a użytkującym samochody policjantom życzymy szerokiej i bezpiecznej drogi!


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie