A- A A+
Projekty unijne

Przyjazny kącik czeka na uczniów - spełniły się marzenia pani pedagog z Gogołowej

O tym, że marzenia nie spełniają się same wiadomo nie od dziś, ale spełnianie marzeń to sama radość. Właśnie sfinalizowało się jedno z marzeń pani pedagog z Szkoły Podstawowej w Gogołowej.

Projekt Przyjazny kącik polegający na doposażeniu gabinetu pedagoga i psychologa szkolnego znalazł swój finał. Przedsięwzięcie mogło zostać zrealizowane dzięki darowiźnie Fundacji JSW oraz zaangażowaniu wielu ludzi…pomysłowych, pracowitych i uśmiechniętych.

Przyjazny kącik to nowoczesny, profesjonalny gabinet, w którym nasi uczniowie będą mogli uczestniczyć w zajęciach z pedagogiem i psychologiem. Miejsce jest przyjazne
i otwarte dla każdego ucznia, rodzica, nauczyciela. Dzięki dotacji pozyskanej z Fundacji JSW gabinet został wyposażony w nowoczesne pomoce terapeutyczne.


- Drogie dzieci znajdziecie tutaj wygodne siedziska, spotkacie misia Gustawa, odpoczniecie przy relaksującej muzyce w blasku terapeutycznego światła i zapachu. Szkoła to nasz drugi dom, to tutaj spędzamy dużo czasu, Wasz Przyjazny kącik czeka…..a gdy już wrócicie w mury szkoły to rozmowom nie będzie końca. Zapraszam - mówi pedagog Weronika Konieczny. - Dziękuję wszystkim osobom, które pomogły mi w realizacji projektu. Tylko z Wami, tylko z Waszym uśmiechem to się udało. Dziękuję Pani dyrektor, entuzjastce nowoczesnych pomocy terapeutycznych, Panu woźnemu, który okazał się świetnym malarzem, paniom sprzątaczkom i pani pomocy nauczyciela, które są fantastycznymi montażystkami mebli, architektkami wnętrz. Razem możemy wszystko. Najlepszymi recenzentami przedsięwzięcia Przyjazny kącik sfinansowanego z darowizny Fundacji JSW oraz naszej współpracy i jej efektów są uśmiechnięte twarze przedszkolaków i uczniów naszej szkoły - dodaje.

 

  • kacik_01
  • kacik_02
  • kacik_03
  • kacik_04
  • kacik_05
  • kacik_06
  • kacik_07
  • kacik_08

 


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie