A- A A+
Projekty unijne

Rozstrzygnięcie konkursów świątecznych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Połomi

22 grudnia 2020 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Połomi rozsztrzygnięto szkolne konkursy świąteczne.

 

W pierwszym konkursie na "Najlepsze świąteczne zdjęcie klasowe" komisja konkursowa zadecydowała o dwóch wygranych. Pierwszym w kategorii klas 1-3 i drugim w kategorii klas 4-8. W konkursie udział wzięły wszystkie klasy. Zdjęcia były przepiękne i bardzo pomysłowe, a zwycięzcami zostały klasa 1b i 7b. Wspólne zdjęcia będą niewątpliwie wspaniałą pamiątką zdalnego nauczania.

- Dyplomy dla zwycięzców wręczymy osobiście po feriach zimowych - mówią organizatorzy.

W drugim konkursie na "Najlepszą ozdobę świąteczną" udział wzięło 23 uczniów. Najwięcej głosów zdobyła praca Mileny Chrapeć z klasy 2a, której urocze reniferki z orzechów zauroczyły wielu członków komisji. Wybrano również autorów 4 prac, które zasłużyły na wyróżnienia, a są nimi: Julia Grzanka z klasy 2a, Nikol Trybuś z klasy 6b, Karolina Marek z klasy 3a i Izabela Rojek z klasy 7a.

- Po odbiór nagród zapraszamy do sekretariatu szkoły po zakończeniu ferii zimowych. Wszystkie prace prezentujemy na poniższych zdjęciach. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom za udział w naszych świątecznych konkursach, a zwycięzcom gratulujemy! -- mówi pani Hanna Wais, opiekunka Samorządu Uczniowskiego.

 

  • konkurs_swiateczny3
  • konkurs_swiateczny_1
  • konkurs_witeczny2
  • wyniki

Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie