A- A A+
Projekty unijne

Urząd Gminy wyśle ci sms z przypomnieniem, alarmem lub ważnym wydarzeniem

Urząd Gminy Mszana, mając na celu coraz lepszą komunikację z mieszkańcami, rozszerza usługę powiadomień sms-owych, które do tej pory dotyczyły tylko opłat lokalnych.

Obecnie mieszkańcy, których numery telefonów znajdują się w bazie systemu podatkowego, prowadzonej od 2017 roku w Referacie Finansów, otrzymują powiadomienia o terminie płatności podatków i opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Od dziś zakres usługi się zwiększy - urząd będzie również za pomocą sms-ów informował o alertach pogodowych, innych ważnych ogłoszeniach czy wydarzeniach w gminie.

Jest również możliwość dołączenia do systemu innych osób zainteresowanych takimi powiadomieniami. Do bazy można się dopisać poprzez wypełnienie formularza (w załączniku) i przesłanie go pocztą - Urząd Gminy Mszana, ul. 1 Maja 81, 44-325 Mszana lub wysłanie skanu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (oswiadczenie_sms.pdf)oswiadczenie_sms.pdf[ ]279 kB

Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie