A- A A+
Projekty unijne

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych projektów uchwał podatkowych

Wójt Gminy Mszana informuje, iż w dniach od 14 listopada 2020 r. do 20 listopada 2020 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące:

 

- projektu uchwały Rady Gminy Mszana w sprawie wysokości stawek podatku od nieruchomości obowiązujących na terenie Gminy Mszana oraz zwolnień od tego podatku na 2020 rok

- projektu uchwały Rady Gminy Mszana w sprawie opłaty od posiadania psów na terenie Gminy Mszana na 2020 rok

- projektu uchwały Rady Gminy Mszana w sprawie wysokości stawek podatku od środków transportu na terenie Gminy Mszana na 2020 rok i zwolnień w tym podatku

- projektu uchwały Rady Gminy Mszana w sprawie wysokości opłaty targowej na terenie Gminy Mszana na 2020 rok

- projektu uchwały Rady Gminy Mszana w sprawie wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właściciela nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie Gminy Mszana na 2020 rok.

           
Tryb oraz termin zgłaszania wszelkich uwag i opinii został uregulowany w drodze Zarządzenia NR AEI.0050.183.2019 Wójta Gminy Mszana z dnia 14 listopada 2019 r.

Prosimy o przekazywanie swoich opinii, wniosków i zastrzeżeń na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie