A- A A+
Projekty unijne

Konsultacje społeczne


Wójt Gminy Mszana informuje, iż w dniach od 01.09.2020 r. do 03.09.2020r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwał:
1. w sprawie zmiany Uchwały Nr XIII/94/2015 Rady Gminy Mszana z dnia 28 grudnia 2015 r. w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowanie tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
2. w sprawie zmiany Uchwały Nr XIII/93/2015 Rady Gminy Mszana z dnia 28 grudnia 2015 roku w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Mszana.
3. w sprawie określenia górnych stawek opłat ponoszonych przez właścicieli nieruchomości za usługi w zakresie pozbywania się zebranych na terenie nieruchomości odpadów komunalnych oraz nieczystości ciekłych.
Tryb oraz termin zgłaszania wszelkich uwagi i opinii został uregulowany w drodze zarządzenia nr AEI.0050.127.2020 z dnia 31.08.2020 r.
Podmiotami uprawnionymi do udziału w konsultacjach są organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji.

Prosimy o przekazywanie swoich opinii, wniosków i zastrzeżeń na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (Zarządzenie i uchwały.pdf)Treść Zarządzenia i Uchwał[ ]4016 kB

Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie