A- A A+
Projekty unijne

Infomacja o wyborach Radnych Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego

W październiku br. upływa kadencja części Radnych Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego. Wybory uzupełniające przeprowadzone zostaną 6 października, a nowo wybrani Radni swoją kadencję rozpoczną 20 października.


Kandydatów na radnych zgłaszać mogą m.in. osoby indywidualne, których warunkiem kadydowania jest dostarczenie rekomendacji potwierdzających ich aktywną działalność społeczną.


Wybory zostaną przeprowadzone zgodnie z podziałem na okręgi wyborcze w wyborach do Sejmiku Województwa w 2018 r. Do obsadzenia w okregu nr 3 obejmującym m.in. powiat wodzisłąwski jest 1 mandat.


Zgłoszenia kandydatów przyjmowane są wyłącznie na formularzach (w załączniku). Dostarczać je można osobiście, przesłać pocztą na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, ul. J. Ligonia 46, 40-037 Katowice z dopiskiem Młodzieżowy Sejmik Województwa Śląskiego lub też skan wypełnionego formularza na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 25 września br. (decyduje data wpływu do Urzędu).


Szczegóły w piśmie przewodnim w załączniku.

 

Załączniki:
Pobierz plik (Formularz.pdf)Formularz.pdf[ ]290 kB
Pobierz plik (Pismo wybory.pdf)Pismo wybory.pdf[ ]140 kB

Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie