A- A A+
Projekty unijne

Po posiedzeniu Komisji Spraw Społecznych w dniu 18.11.2019

Tematami posiedzenia były: realizacja działań sportowych, oświatowych, profilaktyka alkoholowa i program współpracy z organizacjami pozarządowymi.
Działania sportowe realizowane na terenie Gminy oraz informację o infrastrukturze sportowej przekazał Pan Adam Antończyk, Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu w Mszanie.


Informacje o stanie realizacji zadań placówek oświatowych za rok szkolny 2018/2019 przedstawili dyrektorzy szkół w Mszanie, Połomi i Gogołowej.
Następnie Komisja zapoznała się z realizacją Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w 2019 oraz projektem Programu na rok 2020.
Komisja jednogłośnie pozytywnie zaopiniowała projekt uchwały.


Również pozytywnie został zaopiniowany po omówieniu projekt uchwały w sprawie uchwalenia Programu Współpracy Gminy Mszana z Organizacjami Pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2020 rok.


Komisja opiniowała również wnioski o przyznanie Nagrody Wójta Gminy Mszana za osiągnięte wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym: pozytywnie zaopiniowano 3 wnioski pani Klaudii Mitko oraz 2 wnioski pani Marii Zdziebło w imieniu córki Zofii.
Negatywnie, ze względów formalno-merytorycznych zaopiniowano wniosek pana Pawła Pośpiech w imieniu córki Katarzyny.


Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie