A- A A+
Projekty unijne

OBWIESZCZENIE OKRĘGOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 48 W MSZANIE

Okręgowa Komisja Wyborcza podjęła decyzję o obsadzeniu mandatów bezOkręgowa Komisja Wyborcza podjęła decyzję o obsadzeniu mandatów bezprzeprowadzenia głosowania ponieważ w terminie do 5.07.2019 r. zarejestrowano 1kandydata co oznacza, że liczba zgłoszonych i pozytywnie zweryfikowanychkandydatów jest równa liczbie mandatów do obsadzenia.

Czytaj więcej...

Spisy członków Izby Rolniczej

Informujemy, że w Urzędzie Gminy Mszana udostępniono do wglądu spis członków Izby Rolniczej uprawnionych do udziału w głosowaniu w wyborach do rad powiatowych Izby Rolniczej.

Spisy dostępne są w godzinach urzędowania w pokoju nr 26.

Wybory do Śląskiej Izby Rolniczej.

Szanowni Rolnicy, Uprzejmie informujemy, że 31 maja 2019 r. upływa V kadencja organów samorządu rolniczego. Kolejne wybory odbędą się w dniu 28 lipca 2019 r. Zgodnie z Ustawą o Izbach Rolniczych czynne i bierne prawo wyborcze w wyborach do walnego zgromadzenia mają członkowie izby. Przysługuje im prawo kandydowania i głosowania w wyborach do Rad Powiatowych Śląskiej Izby Rolniczej. Zachęcamy Państwa do śledzenia naszej strony internetowej. Będziemy na bieżąco umieszczali tutaj wszystkie ważne informacje dotyczące wyborów do Śląskiej Izby Rolniczej.

http://www.sir-katowice.pl/wybory2019-2023

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie